Precizně provedená extrakce i implantace pro dokonalou náhradu

Potřebujete vytrhnout zub nebo vložit prvotřídní zubní implantát?
Spolehněte se na tým zkušených zubních lékařů, kteří mají dlouhodobé zkušenosti s tímto „vrcholným uměním“ stomatologie.

Celý zákrok vám provedeme s lokálním znecitlivěním a pomocí nejmodernějších metod. Díky pokrokovým přístrojům dokážeme často vložit implantát ihned po extrakci zubu. Po jediné návštěvě tak můžete odejít se zcela novým zubem. To oceníte zvláště při zákroku v oblasti úsměvu.

V některých případech je nutné počkat na zhojení po provedené extrakci. Nicméně i v takovém případě vám dokážeme aplikovat dočasné implantáty. Ty vám na potřebnou dobu zajistí dostatečný životní komfort.

Kontaktujte nás ihned a získejte u nás termín k extrakci či implantaci zubů. 

Vaše recenze

Smyslem naší práce je vaše zdraví
a přirozeně krásný úsměv

Vybavení naší kliniky

Zažijte estetickou stomatologii 21. století

V Clinic for Smile o vás pečují nejen perfektně vyškolení specialisté. K vaší léčbě využíváme také nejmodernější stomatologické přístroje, včetně 3D rentgenu či intraorální skeneru.

Navíc se nemusíte obávat nepřiměřené bolesti. Pokud to daný postup vyžaduje, používáme lokální anestezii, která vám daný zákrok maximálně zpříjemní. Přijďte tedy do Clinic for Smile a zažijte estetickou stomatologii 21. století.

Přeneste se do naší péče

Ceník zákroků