B Cernotova

Naprosto perfektní přístup, příjemné prostředí a milé sestřičky , recepční ochotná. Milý pečlivý Pan Doktor, profesionální práce. Maximální spokojenost ☺️

Kuruc Petia

Díky klinice "Clinic for smile" jsou lékaři velmi zdvořilí, veškerý personál velmi milý, vše odvedli na vysoké úrovni, navrhli několik léčebných plánů! Vše proběhlo rychle a efektivně, ještě jednou díky!

Настя Ганяк

Velmi dobrý personál, přátelští a milí lékaři, individuální přístup ke každému pacientovi. recepční jsou velmi milí, lékaři vám vše o vašem problému vysvětlí a dají doporučení.

Elina Dankanych

Moc příjemný tým, kvalifikovaní a profesionální lékaři, který fakt znají svou práci, výborný přístup k zákazníkům a velmi kvalitní práce!! Vřele doporučuji.

Milan Hubal

Byl jsem velmi příjemně překvapen, sympatickým personálem a profesionálním přístupem. Dentální hygiena byla na velmi vysoké úrovni,bezbolestná.????

Patrick Bitto

Velmi příjemný a rychlý přístup ke klientům, vše proběhlo naprosto perfektně !

Kamila Křížová

Naprostá spokojenost !!! První zubař kam se těším. Vše rychlé ,BEZBOLESTNÉ a skvělá a rychlá domluva !
TOP!! ❤️

Alena Holcová

Mám s touto klinikou krátkou zkušenost, jsem velmi spokojená, péče zde je na vysoké úrovni, a velmi oceňuji přístup k pacientům.

Zdeněk Novák

Super péče, bez zbytečné bolesti.????

Marcela Smutná

Velká spokojenost, paní doktorka hodná a šikovná. Doporučuji, profesionální přístup a opravdu umí krásně opravit zuby.

René Kunst

Byl jsem na dentální hygieně a musím říct, že to pro mě byl příjemný zážitek. Vše mi bylo předem vysvětleno, žádné honem, honem ...Velmi detailní čištění s maximální péčí.

Martin Sochor

Super přátelský personál a doktor byl úžasný. Cítil jsem se během celého procesu velmi pohodlně. 

Eva Kobylková

Hezká nová klinika, všechno čisté a moderní. Personál vstřícný a milý.

Lenka H.
Korunky

Bylo to poprvé, kdy jsem podstoupila zákrok u zubaře zcela bez bolesti :) Korunky a  náhrady, které mi doktor udělal, jsou skvělé. Asistentka a lidé na recepci jsou ohleduplní, starostliví a skvělí profesionálové.