Čistý a zdravý úsměv bez jakýchkoliv stop jídla, nápojů či kouření

Trápí vás nejednotná barva zubů či fleky po konzumaci potravin či kouření? Zbavte se tohoto nehezkého vzhledu šetrnou metodou a s dokonalým výsledkem. Naši zubní specialisté jsou připraveni rozzářit váš úsměv.

Celý zákrok probíhá poměrně rychle a bezbolestně. Pomocí tzv. depurace dokážeme zesvětlit zuby obvykle o jeden až dva odstíny, v závislosti na barvě a množství usazených pigmentů. Na naší klinice ale používáme také moderní metodu Air flow – pískování zubů.

Na rozdíl od „domácích“ bělicích past jsou naše metody velmi účinné a světlý povrch zubů vám vydrží výrazně delší dobu. Zároveň vám ukážeme, jak se správně starat o své zuby a vyvarovat se pigmentů co nejdéle.

Kontaktujte nás ihned a zajistěte si u nás termín k odstranění pigmentu ze zubů. 

Vaše recenze

Smyslem naší práce je vaše zdraví
a přirozeně krásný úsměv

Vybavení naší kliniky

Zažijte estetickou stomatologii 21. století

V Clinic for Smile o vás pečují nejen perfektně vyškolení specialisté. K vaší léčbě využíváme také nejmodernější stomatologické přístroje, včetně 3D rentgenu či intraorální skeneru.

Navíc se nemusíte obávat nepřiměřené bolesti. Pokud to daný postup vyžaduje, používáme lokální anestezii, která vám daný zákrok maximálně zpříjemní. Přijďte tedy do Clinic for Smile a zažijte estetickou stomatologii 21. století.

Přeneste se do naší péče

Ceník zákroků