Odstraňte „domov“ toxinů a bakterií šetrnou metodou

Svěřte svá ústa do rukou profesionálních dentálních hygienistů. Jejich špičkové dovednosti a moderní nástroje vám „vykouzlí“ dokonale čisté zuby. Ve vašich ústech se tak nebude dál nadbytečně usazovat plak plný toxinů a kyselin.

K odstranění zubního kamene používáme ošetření pomocí moderního ultrazvuku. Výsledek je přesnější, rychlejší, a pro vás většinou i komfortnější. Nicméně v případě vyšší citlivosti můžeme využít i ruční nástroje (srpky, kyrety).

Po zákroku vaše zuby vyleštíme také speciální pastou. Tím vyrovnáme zbytkové nerovnosti ve sklovině a znesnadníme tvorbu nového povlaku.

Odstraněním zubního kamene zabráníme také zánětu dásní nebo parodontózy.

Kontaktujte nás ihned a domluvte si s námi termín na odstranění zubního kamene.

Vaše recenze

Smyslem naší práce je vaše zdraví
a přirozeně krásný úsměv

Vybavení naší kliniky

Zažijte estetickou stomatologii 21. století

V Clinic for Smile o vás pečují nejen perfektně vyškolení specialisté. K vaší léčbě využíváme také nejmodernější stomatologické přístroje, včetně 3D rentgenu či intraorální skeneru.

Navíc se nemusíte obávat nepřiměřené bolesti. Pokud to daný postup vyžaduje, používáme lokální anestezii, která vám daný zákrok maximálně zpříjemní. Přijďte tedy do Clinic for Smile a zažijte estetickou stomatologii 21. století.

Přeneste se do naší péče

Ceník zákroků