Neviditelná a komfortní cesta k dokonalému postavení vašich zubů

Využijte pro nápravu vašich zubů nejmodernější rovnátka za bezkonkurenční cenu. Překvapí vás svým nenápadným vzhledem a průhledností. Navíc se poměrně rychle aplikují a příjemně nosí bez jakýchkoliv „píchajících“ drátků.

Výhodou neviditelných rovnátek je rychlejší a méně bolestivá léčba, která vyžaduje podstatně méně časté kontroly. Rovnátka lze také snadno vyjmout z úst, před čištěním zubů či konzumací jídla.

Neviditelná rovnátka vám naši zubní specialisté vyhotoví pomocí digitálních technologií přesně na míru vašemu chrupu. Využíváme k tomu například vysoce přesné zobrazovací techniky 3D rentgenu nebo intraorálního skeneru.

Kontaktujte nás ihned a zajistěte si u nás termín k aplikaci neviditelných zubních rovnátek. Obvykle vás objednáme do 14 pracovních dnů a celá procedura zabere přibližně 5 náštěv.

Vybavení naší kliniky

Zažijte estetickou stomatologii 21. století

V Clinic for Smile o vás pečují nejen perfektně vyškolení specialisté. K vaší léčbě využíváme také nejmodernější stomatologické přístroje, včetně 3D rentgenu či intraorální skeneru.

Navíc se nemusíte obávat nepřiměřené bolesti. Pokud to daný postup vyžaduje, používáme lokální anestezii, která vám daný zákrok maximálně zpříjemní. Přijďte tedy do Clinic for Smile a zažijte estetickou stomatologii 21. století.

Přeneste se do naší péče

Vaše recenze

Smyslem naší práce je vaše zdraví
a přirozeně krásný úsměv

Ceník zákroků