Precizně nastavený plán vás dovede k vysněné spokojenosti

V Clinic for Smile vám rádi provedeme komplexní vyšetření vašeho chrupu pomocí nejmodernějších přístrojů a metod. Váš stav zkonzultujeme s hygienistkou. Zhotovíme rentgenové snímky pro přesnější diagnostiku a navrhneme individuální léčebný plán. Občas se nabízejí několikerá řešení, která jsou různě náročná – časově, výkonově či finančně.

Při první konzultaci se zaměříme nejen na vaše potíže, ale také na osobní představy o budoucím vzhledu vašich zubů. Následně vám představíme varianty, jak společně dojít k vysněnému cíli. Občas se nabízejí několikerá řešení, která jsou různě náročná – časově, výkonově či finančně.

Délka léčebného plánu je značně individuální. Někdy stačí jen několik návštěv, jindy je nutná péče v řádu měsíců. S námi však budete vždy přesně vědět, jaký zákrok vás čeká a co je jeho smyslem. Pečlivě vám také zodpovíme vaše otázky a případné nejistoty.

Kontaktujte nás ihned a domluvte si s námi termín k vstupní konzultaci a léčebný plán. 

Vybavení naší kliniky

Zažijte estetickou stomatologii 21. století

V Clinic for Smile o vás pečují nejen perfektně vyškolení specialisté. K vaší léčbě využíváme také nejmodernější stomatologické přístroje, včetně 3D rentgenu či intraorální skeneru.

Navíc se nemusíte obávat nepřiměřené bolesti. Pokud to daný postup vyžaduje, používáme lokální anestezii, která vám daný zákrok maximálně zpříjemní. Přijďte tedy do Clinic for Smile a zažijte estetickou stomatologii 21. století.

Přeneste se do naší péče

Vaše recenze

Smyslem naší práce je vaše zdraví
a přirozeně krásný úsměv

Ceník zákroků