Pohled z naprosté blízkosti pro nejkvalitnější diagnostiku a léčbu

V Clinic for Smile vám kromě panoramatického rentgenu a 3D rentgenu dokážeme provést také intraorální rentgenové vyšetření. Stačí se pohodlně posadit do našeho křesla a za jediný okamžik budeme mít dokonalý přehled o vašem chrupu.

Intraorálním rentgenem si naši specialisté dokážou detailně zobrazit jednotlivé zuby a odhalit tak skryté kazy, vyšetřit stav vašeho parodontu či zjistit patologická ložiska u hrotu zubních kořenů.

Vyšetření zubů a čelistí pomocí intraorálního rentgenu je u nás naprosto běžnou a velmi důležitou součástí komplexního vyšetření. Navíc nám poskytuje přesné naplánování vaší léčby, aby pro vás byla maximálně účinná a zároveň minimálně invazivní.

Kontaktujte nás a domluvte si s námi termín intraorálního rentgenového vyšetření. Obvykle vás objednáme do 5 pracovních dnů.

Vybavení naší kliniky

Zažijte estetickou stomatologii 21. století

V Clinic for Smile o vás pečují nejen perfektně vyškolení specialisté. K vaší léčbě využíváme také nejmodernější stomatologické přístroje, včetně 3D rentgenu či intraorální skeneru.

Navíc se nemusíte obávat nepřiměřené bolesti. Pokud to daný postup vyžaduje, používáme lokální anestezii, která vám daný zákrok maximálně zpříjemní. Přijďte tedy do Clinic for Smile a zažijte estetickou stomatologii 21. století.

Přeneste se do naší péče

Vaše recenze

Smyslem naší práce je vaše zdraví
a přirozeně krásný úsměv

Ceník zákroků