Dlouhodobá náhrada ztracených zubů v moderním stylu

Nechte si od našich zubních specialistů vybrat nejvhodnější variantu fixních náhrad. V Clinic for Smile se vám naskýtá velké množství variant – především korunky či můstky uchycené napevno na vašich stávajících zubech.

Fixní náhrady jsou oproti snímatelným náhradám pevně spojeny s přirozenými zuby a nelze je snímat. Dokážeme vám jimi doplnit část nebo celou korunku. Nahradí ale také chybějící zub nebo skupinu zubů.

Díky nejmodernějším postupům a materiálům fixní náhrady plně zastoupí funkci vašich původních zubů a dlouhodobě zlepší váš životní komfort. Bude se vám tak lépe jíst, mluvit i usmívat!

Kontaktujte nás ihned a zajistěte si u nás termín na výběr a aplikaci fixních náhrad.

Vybavení naší kliniky

Zažijte estetickou stomatologii 21. století

V Clinic for Smile o vás pečují nejen perfektně vyškolení specialisté. K vaší léčbě využíváme také nejmodernější stomatologické přístroje, včetně 3D rentgenu či intraorální skeneru.

Navíc se nemusíte obávat nepřiměřené bolesti. Pokud to daný postup vyžaduje, používáme lokální anestezii, která vám daný zákrok maximálně zpříjemní. Přijďte tedy do Clinic for Smile a zažijte estetickou stomatologii 21. století.

Přeneste se do naší péče

Vaše recenze

Smyslem naší práce je vaše zdraví
a přirozeně krásný úsměv

Ceník zákroků