Obnova původních zubů s dlouhodobými výsledky

Pokud došlo k odumření vašeho zubu, nemusíte si jej nechat ihned odstranit. Díky modernímu ošetření vnitřního prostoru zubu jej dokážeme zachovat v ústech tak, aby vám mohl i nadále sloužit jako přirozený „implantát“.

Náš tým je vybaven moderní zobrazovací technikou, pomocí níž dokážeme realizovat i náročné endodontické výkony s naprostou přesností. Během ošetření používáme speciální přístroje a zároveň provádíme kontrolní rentgenové snímky.

Naším hlavním cílem je i vaše pohodlí a co nejpříjemnější průběh celého zákroku. Nemusíte se tedy obávat ani jeho bolestivosti. Endodontické výkony provádíme v místním znecitlivění.

Kontaktujte nás a zajistěte si u nás termín na Endodoncii vašich zubů. Obvykle vás objednáme do 5 pracovních dnů.

Vybavení naší kliniky

Zažijte estetickou stomatologii 21. století

V Clinic for Smile o vás pečují nejen perfektně vyškolení specialisté. K vaší léčbě využíváme také nejmodernější stomatologické přístroje, včetně 3D rentgenu či intraorální skeneru.

Navíc se nemusíte obávat nepřiměřené bolesti. Pokud to daný postup vyžaduje, používáme lokální anestezii, která vám daný zákrok maximálně zpříjemní. Přijďte tedy do Clinic for Smile a zažijte estetickou stomatologii 21. století.

Přeneste se do naší péče

Vaše recenze

Smyslem naší práce je vaše zdraví
a přirozeně krásný úsměv

Ceník zákroků