Elegantní a spolehlivé řešení náhrady ztraceného chrupu

Nechte si od našich zubních specialistů vyhotovit částečně nebo celkově snímatelné náhrady zubů. Každý komponent vytváříme na míru vašemu chrupu, abyste vždy získali maximální komfort s co nejdelší životností.

Částečně snímatelné náhrady oceníte ve chvíli, kdy máte v okolí dostatek zdravých zubů. Tyto náhrady můžete z úst lehce vyjímat a opět nasazovat. Často není třeba žádných zásahů do okolních zubů.

Celková zubní náhrada je zase vhodná ve chvíli, kdy jste přišli o všechny zuby. Zajistí vám jak důležitou funkci kousání a žvýkání. Zároveň vám ale dodá i tolik potřebný pocit sebevědomí a přirozený úsměv plný zubů.

Kontaktujte nás ihned a domluvte si s námi termín na aplikaci částečně nebo celkově snímatelných náhrad.

Vybavení naší kliniky

Zažijte estetickou stomatologii 21. století

V Clinic for Smile o vás pečují nejen perfektně vyškolení specialisté. K vaší léčbě využíváme také nejmodernější stomatologické přístroje, včetně 3D rentgenu či intraorální skeneru.

Navíc se nemusíte obávat nepřiměřené bolesti. Pokud to daný postup vyžaduje, používáme lokální anestezii, která vám daný zákrok maximálně zpříjemní. Přijďte tedy do Clinic for Smile a zažijte estetickou stomatologii 21. století.

Přeneste se do naší péče

Vaše recenze

Smyslem naší práce je vaše zdraví
a přirozeně krásný úsměv

Ceník zákroků