Bělení zubů s garancí výsledku a trvanlivosti

Spolehněte se na jedinou bělicí metodu na světě, která vám zaručí zářivý úsměv nastálo. Pure Whitening je navíc tak účinné, že pomáhá i v případech, kde jiné metody bělení zubů selhaly.

Skvělé na metodě Pure Whitening je také její šetrnost k vašim zubům. U tohoto typu nedochází k poškození zubní skloviny.

Během bělícího procesu metody Pure Whitening se nemusíte ani omezovat v jídelníčku. Můžete tak bez problémů konzumovat své oblíbené barevné potraviny, jako je káva, víno nebo třeba borůvky.

Kontaktujte nás ihned a domluvte si s námi termín na bělení Pure Whitening. Obvykle vás objednáme do 5 pracovních dnů a celá procedura zabere 1,5 hodiny.

Vybavení naší kliniky

Zažijte estetickou stomatologii 21. století

V Clinic for Smile o vás pečují nejen perfektně vyškolení specialisté. K vaší léčbě využíváme také nejmodernější stomatologické přístroje, včetně 3D rentgenu či intraorální skeneru.

Navíc se nemusíte obávat nepřiměřené bolesti. Pokud to daný postup vyžaduje, používáme lokální anestezii, která vám daný zákrok maximálně zpříjemní. Přijďte tedy do Clinic for Smile a zažijte estetickou stomatologii 21. století.

Přeneste se do naší péče

Vaše recenze

Smyslem naší práce je vaše zdraví
a přirozeně krásný úsměv

Ceník zákroků