Pro zářivý úsměv bez skvrn a plaku

Neklesejte na mysli, ani když vám nedokáže pomoci standardní odstranění zubního pigmentu. Díky modernímu pískování zubů Air Flow vám pomůžeme také při rozsáhlé pigmentaci a plaku, a to i na hůře přístupných místech.

Pískování Air Flow je vynikající metodou k prevenci zánětu dásní, parodontitidy nebo zubního kazu. Hodí se také pro precizní čištění fixních náhrad, implantátů a jiných zubních aparátů, které je nutné pravidelně udržovat.

K pískování zubů Air Flow navíc používáme špičkové přístroje s originálními prášky. Můžete si tak být jisti, že vám naši specialisté poskytují nejlepší dostupnou péči pro vaše zuby.

Kontaktujte nás ihned a získejte u nás termín na pískování zubů Air Flow.

Vaše recenze

Smyslem naší práce je vaše zdraví
a přirozeně krásný úsměv

Vybavení naší kliniky

Zažijte estetickou stomatologii 21. století

V Clinic for Smile o vás pečují nejen perfektně vyškolení specialisté. K vaší léčbě využíváme také nejmodernější stomatologické přístroje, včetně 3D rentgenu či intraorální skeneru.

Navíc se nemusíte obávat nepřiměřené bolesti. Pokud to daný postup vyžaduje, používáme lokální anestezii, která vám daný zákrok maximálně zpříjemní. Přijďte tedy do Clinic for Smile a zažijte estetickou stomatologii 21. století.

Přeneste se do naší péče

Ceník zákroků