Detailní pohled a precizní diagnostika v 3D prostoru

Díky nejmodernějším 3D snímacím metodám vám naši specialisté nabídnou prvotřídní diagnostiku a naprosto přesnou práci. Každý zásah do vašich zubů je promyšlen a do detailů naplánován.

3D rentgenové vyšetření používáme například při diagnostice stavu a kvality kosti, při vybírání vhodného typu implantátu nebo také při určení směru a místa jeho zavedení. 3D rentgen je často využíván i při chirurgické extrakci zubů moudrosti nebo retinovaných zubů.

3D RTG rentgen je u nás k dispozici, i pokud jste pacientem jiného lékaře. Snímek vám předáme na flash disku nebo zašleme elektronicky. StačÍ si domluvit termín. návštěva trvá maximálně 20minut. Po telefonické dohodě je možné vyšetření zhotovit i na počkání.

3D zobrazení nám umožňuje vidět i složité uspořádání kořenových kanálků – anatomii vnitřního prostoru zubu a případných anomálií. Díky tomu tak výrazně klesá riziko komplikací a následných potíží.

Kontaktujte nás a domluvte si s námi termín 3D rentgenového vyšetření.

Vybavení naší kliniky

Zažijte estetickou stomatologii 21. století

V Clinic for Smile o vás pečují nejen perfektně vyškolení specialisté. K vaší léčbě využíváme také nejmodernější stomatologické přístroje, včetně 3D rentgenu či intraorální skeneru.

Navíc se nemusíte obávat nepřiměřené bolesti. Pokud to daný postup vyžaduje, používáme lokální anestezii, která vám daný zákrok maximálně zpříjemní. Přijďte tedy do Clinic for Smile a zažijte estetickou stomatologii 21. století.

Přeneste se do naší péče

Vaše recenze

Smyslem naší práce je vaše zdraví
a přirozeně krásný úsměv

Ceník zákroků